We are hiring! If you live in Poland and want to join our team check our offer (Polish)

Niezależne studio Home Net Games poszukuje level designera, który w początkowej fazie współpracy będzie zajmował się rozwojem gry strategicznej Hex Commander: Fantasy Heroes.

Podstawowym zadaniem kandydata będzie projektowanie nowych misji w silniku Unity. Najważniejszy jest oczywiście pomysł, który mieści się w ramach technologii i assetów, którymi dysponujemy (lub możemy je stworzyć). Level designer musi umieścić wszystkie niezbędne modele oraz jednostki na scenie, ustawić logikę misji (znajomość języka programowania nie jest potrzebna), sprawdzić balans i współpracować z testerami.

Do zadań designera będzie należało także stworzenie fabularnego tła misji i napisania dialogów wpasowujących się w obecną historię.

We are hiring! If you live in Poland and want to join our team check our offer (Polish)

Wymagania

  • Zamiłowanie do gier strategicznych i bardzo dobra znajomość tego gatunku.
  • Umiejętności bezproblemowego przekazywania swoich myśli i bardzo dobra znajomość języka polskiego (bardzo dobra, czynna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem).
  • Podstawowa znajomość silnika Unity*.
  • Doskonała organizacja pracy i samodyscyplina.

Warunki współpracy

Oferujemy wynagrodzenie za ukończoną misję (umowa o dzieło lub B2B). Każdy z członków naszego zespołu pracuje zdalnie, jednak dojazd do Krakowa na spotkania i szkolenia będzie niezbędny – zwłaszcza w początkowej fazie, w której kandydat będzie zapoznawał się z narzędziami.

Dlaczego warto aplikować?

W związku z ciągłym rozwojem naszego studia i planami wobec marki Hex Commander docelowo będziemy szukać stałego członka naszego zespołu. Początkowa współpraca w modelu zadaniowym pozwoli nam ocenić umiejętności kandydata i dostosować tempo pracy oraz wynagrodzenie, tak by rezultat satysfakcjonował obydwie strony.

Duża swoboda, elastyczne godziny pracy, stres i crunch zredukowane praktycznie do zera sprawią, że poznasz gamedev od przyjemniejszej strony. Będziesz po prostu robił gry. Jeżeli Ci to odpowiada – napisz do nas! Podeślij CV, ale przede wszystkim napisz parę słów o sobie.

Kontakt: office@homenetgames.com

Temat maila: Level designer

* Obsługa narzędzi, które umożliwiają stworzenie misji jest naprawdę bardzo prosta. Przed pierwszym szkoleniem wystarczy zapoznać się z podstawowymi tutorialami o silniku Unity, by zaznajomić się z interfejsem i rozumieć pojęcia takie jak scena, hierarchia, prefab, inspector itp.